Loading color scheme

Клінінгові послуги від компанії GRAND

КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ КИЇВ

Створення ідеальної чистоти у всіх приміщеннях в найкоротші терміни - головне правило нашої клінінгової компанії GRAND. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для всіх клієнтів, які потребують разовому або регулярному прибиранню. Наша компанія надає клінінгові послуги з попередніми виїздом менеджера за вказаною адресою. В результаті вдається не тільки проконсультувати клієнтів, але і також скласти майбутній графік прибирань, враховуючи час і день приїзду прибиральників

Клінінгові послуги компанії GRAND

Якщо Ви бажаєте заощадити власний час і не витрачати його на тривалий процес прибирання приміщень, клінінгова компанія GRAND візьме під свою відповідальність рішення всіх
проблем, повязаних з пилом і брудом. Команда наших клинеров - це висококваліфіковані фахівці, які точно знають, як оперативно і якісно навести чистоту у Вашому будинку, квартирі або в офісі.
Ми надаємо наступні послуги:

 1. Прибирання квартир, незалежно від площі та певної кількості кімнат.
 2. Прибирання будинків - приватних, які розташовані в межах міста, або величезних заміських котеджів.
 3. Прибирання офісних приміщень після робочого дня або під час роботи.
 4. Миття вікон на будь-якому поверсі. Завдяки спеціальному обладнанню ми зможемо помити вікна навіть на останніх поверхах багатоквартирних будинків.
 5. Хімчистка. Наявність перевіреного набору побутової хімії дозволяє нам позбуватися навіть від вївшихся і застарілих плям.
 6. Прибирання приміщень в магазинах, ресторанах, на заводах, складах, у підїздах та інше.

Кожен клієнт має можливість замовити професійний клінінг, вибираючи певний вид прибирання: генеральна, після будівельних чи ремонтних робіт, щоденне прибирання, після пожежі, потопу, еко прибирання.

Чому нам довіряють тисячі клієнто

Нашу компанію вибирають з кількох вагомих причин:

 1. Підготовлений персонал. Перед тим, як взяти на роботу клінера, ми детально перевіряємо його знання і досвід в даній сфері діяльності. Тому з 100 кандидатів ми беремо 5.
 2. Високоякісна побутова хімія. У нашому арсеналі є тільки перевірена екологічно чиста хімія, яка не представляє ніякої небезпеки для навколишнього середовища.
 3. Цілодобове обслуговування клієнтів. Клієнт має можливість самостійно вибрати найбільш підходящий час і день для проведення прибирання, так як наші клінери працюють 24/7.
 4. Контролюємо якість виконаної роботи. Нам важливі відгуки наших клієнтів, а також їх оцінка по завершенню поставленого завдання.

Команда клінеров приїжджає точно в зазначений час і день по попередньо залишеною адресою з повним комплектом інструментів і засобів для роботи. Перед початком роботи ми завжди враховуємо побажання своїх клієнтів, а при виборі побутової хімії звертаємо увагу на наявність і відсутність маленьких дітей, домашніх тварин, алергіків в будинку або квартирі.
Таким чином, ми піклуємося про комфорт своїх клієнтів 24/7.

24 години 7 днів на тиждень
Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

На час прибирання впливає кілька чинників.

 1. Площа приміщення.
 2. Рівень забрудненості.
 3. Заставленість приміщення.

В середньому прибирання відбувається 1 робочий день приблизно 8 часав.

Не обов'язково. За 1 годину до закінчення прибирання Вас набере менеджер.

У нас працює молоді перевірені фахівці.

Ми працюємо в Києві та Київській області.

Звісно. У нас є система знижок. А також часто відбуваються акції.

Види послуг з прибирання

Клінінгові послуги Київ
Клининговые услуги Киев
 
Клининговые услуги Киев

Прибираємо в усіх важкодоступних місцях

Використовуємо професійні засоби і техніку

Виїзд менеджера безкоштовно

Ми цінуємо наших клієнтів

Клінінг